O zi altfel!


Frumoșilor am revenit cu o scurtă poveste , în imagini de data aceasta!

Acum doi ani, i-am cerut prietenei mele această superbă rochie/bluză și mi-a dăruit-o! Am zis că o strâmtez, o scurtez și aia e, perfect îmi va sta!

Dar am tot uitat de ea până de curând! Astfel că a rămas așa lungă, am zis ok, o îmbrac așa! Am lăsat-o lungă, deși parcă rochia midi îmi taie din picioare și înălțimea și așa mică 😊!

Am fost la work-shopul Anei Morodan și mi-am zis să fiu lejeră!

Denisia Făgărășan mi-a realizat un machiaj superb , părul a rămas, como siempre, rebel și aia a fost!

Am trecut prin centru înainte și am făcut câteva poze, le las mai jos!

Voi ce spuneți, să o scurtez sau nu ?

Toate cele bune!

Iasmina Loredana Groza

Reclame

Eveniment Arad-Atmosphere Studio

Dragilor, duminică 8 mai, a avut loc un super eveninent la Pensiunea Safary lângă Arad!
O sesiune foto, gratuită, deschisă tuturor doritorilor!

Peste 40 de fotografi, cameramani și alți câțiva zeci pasionați de fotografie, au creat un eveniment  superb! 

Ediția a III – a fost un real succes! Gazdele de la Atmosphere Studio, Daniel Galea și Gabriela Chiriac s-au ocupat de tot! 

Cei de la Lory’s Costume Carnaval, ne-au pus la dispoziție ținute superbe iar reprezentantul Nikon România – Mihai Olaru, ne-a oferit câteva sfaturi!
Mai jos aveți lista fotografilor prezenți :

Gabriela Chiriac – https://www.facebook.com/photostil

Dorin Neamtu – https://www.facebook.com/dodo.neamtu

Dan Nicoara – https://www.facebook.com/dan.nicoara.98

Vio Gantner – https://www.facebook.com/vio.gantner

Claudiu Stefan – https://www.facebook.com/claudiu.stefan.75457

Ovidiu Daraban – https://www.facebook.com/ovimaxmedia

AlexHomeStudio – https://www.facebook.com/alex.balint.56

Mazire Ioan – https://www.facebook.com/IoneJDR

Daniel Bondar – https://www.facebook.com/daniel.bondar.50

Marius Fotovideo – https://www.facebook.com/Marius.fantasy.fotovideo

Grasu Ovidiu Marian – https://www.facebook.com/obylica

Nelu Scripciuc – https://www.facebook.com/nelu.scripciuc

Calin Andra – https://www.facebook.com/andra.calin.7

Florin Sorin – https://www.facebook.com/florin.digitalprostudio

Sebastian Sima – https://www.facebook.com/sebastian.sima.3

Mihaela Alexandra – https://www.facebook.com/mihaellaalexandraa

Rus Raul – https://www.facebook.com/profile.php?id=100000901362321

Dan Bolba – https://www.facebook.com/bolba.dan

Roxin Florin – https://www.facebook.com/roxin.florin

Dema Petru – https://www.facebook.com/dema.petru

Alexie Kocso Sandor – https://www.facebook.com/alexie.domnufoto

Drănău Gabriel – https://www.facebook.com/dranau.gabriel

Buboi-Popa Rares – https://www.facebook.com/buboipopa.rares

Silviu Cozma – https://www.facebook.com/dubluq

Paula Ciochină – https://www.facebook.com/paula.ciochina.1

Branea Andrei – https://www.facebook.com/branea.andrei

Sabina Mladin – https://www.facebook.com/sabina.mladin

Bianca Unc – https://www.facebook.com/profile.php?id=100003370364904

Adrian Bondor – https://www.facebook.com/adrian.bondor.3

Ruben Cosa – https://www.facebook.com/CosaRuben

Florin Marusca – https://www.facebook.com/florin.marusca.1

Gabriela Serban – https://www.facebook.com/serban.gabriela.54

Robert Kadar – https://www.facebook.com/robkadar

Nicoleta Pantea – https://www.facebook.com/balta.nicoleta.9

Silviu Pantea – https://www.facebook.com/pnteasilviu

Vlad Mikaelson – https://www.facebook.com/vlad.mikaelson

Mihai Danca – https://www.facebook.com/dancamihai.8

Maria Balica – https://www.facebook.com/maria.balica.56

Dorin Calugaru – https://www.facebook.com/dorincalugaru

Valean Vlad – https://www.facebook.com/vlad.valean

Jessie Zimmermann – https://www.facebook.com/zimmermann.jessikanadine
Cameramani acreditati la acest eveniment : 

Daniel Galea – https://www.facebook.com/Daniel.G.Galea

Dema Petru – https://www.facebook.com/dema.petru

Denis Băbuța – https://www.facebook.com/bdenis95

Tiberiu Morar – https://www.facebook.com/profile.php?id=100009951978375
Mulțumesc pentru vizionare! Nu uitați să vă abonați, să dați share și like, dacă va plăcut!

Vă aștept și pe facebook : Iasmina Loredana Groza și Instagram : @iasminaloredanagroza, pentru mai multe poze!

Și pentru cele mai importante momente puteți arunca o privire și pe youtube : https://youtu.be/XS2KGdR7Wxw



Poze by Atmosphere Studio : ⬇️

Daniel Galea : 


Gabriela Chiriac :


Poze realizate de către Marius Fotovideo: ⬇️


Toate cele bune!

Vă pup! 

Cu drag, Iasmina!